Pro-User INV1500N DC-AC inverter 1500W/3000W
INV1500N DC-AC inverter  1500W/3000W
INV1500N DC-AC inverter  1500W/3000W 1.Kép
INV1500N DC-AC inverter  1500W/3000W 2.Kép
ÁFÁ-val, Szállítási költségek nélkül
Szállítási idő: raktáron
Termék elérhető cetelem áruhitellel
INV1500N DC-AC feszültségátalakító.
Ez a DC-AC feszültségátalakító ideális mobil használatra, lehetővé téve 230 V-os készülékek táplálását. Az átalakító 12 V DC-t alakít át 230 V AC-vé. Ez akkor hasznos, ha háztartási készülékeket szeretne használni, de nincs elérhető hálózati áram. Ez a módosított feszültségátalakító nem alkalmas érzékeny berendezésekhez. Az INV1500N túlfeszültség, alulfeszültség, szikra, rövidzárlat és túlmelegedés elleni védelemmel rendelkezik.
A feszültségátalakító folyamatos teljesítménye 1500 watt, csúcsteljesítménye pedig 2000 watt.
USB kimenet: 5 V, max. 2 A
Az INV1500N DC-AC feszültségátalakító specifikációi
Akkumulátorkapacitás: SLA/Gél/AGM >250Ah
Csúcsteljesítmény: 3000W (2s)
USB kimenet: 5V max. 2.1A
Névleges kimeneti teljesítmény: 1500W
DC bemeneti feszültség: 10V - 16.4V
Méretek: 250x220x90 mm
230V-os kimenetek száma: 2
Szivargyújtó dugaszolható csatlakozó: ✗
Szorítós csatlakozó: ✗
Gyűrűs csatlakozó: ✓
Állandó teljesítmény 1 500W
Max. teljesítmény (2s) 3 000W